"GALA Kino Pod Gwiazdami" po raz kolejny odbędzie się już w środę, 4 września, o godz. 19:30. Tym razem gościem naszego cyklu będzie aktorka Grażyna Wolszczak. A filmem, który obejrzymy razem, będzie "Powrót Bena" ze wspaniałą rolą nagrodzonej Oscarem Julii Roberts i świetną kreacją nominowanego do Oscara Lucas Hedges Razem z Wolszczak porozmawiamy o filmie, a także o rodzicielstwie, miłości matki do syna oraz o wyzwaniach na planie i poza nim. Spotkaj się z aktorką już w najbliższą środę. Wstęp na wydarzenie, łącznie z projekcją filmu, jest wolny. ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE>>

"GALA Kino Pod Gwiazdami" to nasz nowy cykl, dedykowany dobremu kinu i inspirującym kobietom. Spotykamy się co środę, począwszy od 31 lipca, aż do 4 września. Miejscem naszych rozmów i pokazów filmowych jest klimatyczny Fest Port Czerniakowski, warszawska restauracja położona tuż nad Wisłą. Na gości czekają wygodne leżaki, a w restauracji specjalnie przygotowane menu, oczywiście z naszym logo! Każdy gość otrzymuje od nas egzemplarz magazynu "Gala" gratis.

Wydarzenie prowadzi Redaktor Prowadząca serwisu Gala.pl oraz autorka książek "Jak być paryżanką w Polsce" i "Modna Polka" - Natalia Hołownia. Przed każdą projekcją filmową odbywa się rozmowa z gościem specjalnym. Rozmawialiśmy już z aktorką Magdaleną Lamparską, dziennikarką Anną Wendzikowską, aktorką Weroniką Rosati, modelką i aktywistką Martą Dyks oraz z aktorką Gabrielą Muskałą. A już 4 września spotkamy się z Grażyną Wolszczak. 

WSTĘP WOLNY, zapraszamy!