Za nami Gala Mistrzów Sportu 2021. Nagrody dla najlepszych polskich sportowców zostały przyznane już po raz 86. Wśród wyróżnionych w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" w tym roku znaleźli się m.in. skoczkowie narciarscy, Dawid Kubacki (dziesiąte miejsce) i Kamil Stoch (trzecie miejsce).

Niestety, swoich statuetek nie mogli odebrać osobiście - obaj w sobotni wieczór przebywali w niemieckim Titisee-Neustadt, gdzie Stoch wygrał trzeci z rzędu konkurs Pucharu Świata w tym sezonie. W jego imieniu na scenie pojawiła się Ewa Bilan-Stoch.

Dziękuję aniołowi, którego Bóg zesłał na moją drogę. Dziękuję ci, Ewuniu - powiedział Kamil Stoch podczas połączenia ze studiem Polsatu.

Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego odebrała także nagrodę w imieniu Dawida Kubackiego. Jego żona nie mogła się pojawić na gali w Warszawie, ponieważ zajmuje się swoim urodzonym zaledwie 11 dni wcześniej dzieckiem.

ZOBACZ: Dawid Kubacki po raz pierwszy został ojcem. Znamy płeć i imię maleństwa [FOTO]

Jest mi bardzo miło, że mogłem zająć to miejsce. Jest to docenienie pracy, którą wkładam na skoczni i podczas treningów. Zostałem doceniony w takim plebiscycie i mogę się cieszyć. Dziękuję Ewie, że odebrała nagrodę, bo wiem ile to kosztuje ją nerwów - wyznał Kubacki.

Kontrowersyjna stylizacja Ewy Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu

Niewiele mniejsze emocje co samo ogłoszenie wyników Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku w sieci wzbudziły kreacje gwiazd gali. Mowa tu przede wszystkim o Annie Lewandowskiej i Ewie Bilan-Stoch. Stylizacja żony skoczka skojarzyła się wielu osobom z główną bohaterką popularnej animacji Disneya, "Kraina lodu".

Elsa, czy to ty?

Szczególną uwagę internautów wzbudziła przede wszystkim nietypowa ozdoba na głowie żony skoczka. Nie brakuje głosów krytyki.

Ktoś tu chyba za bardzo odleciał z tą koroną.

Trochę wiocha z tym diademem.

W mediach społecznościowych jest jednak równie wiele komentarzy broniących modowych wyborów Bilan-Stoch.

Elfy są super. Pani Ewa jak księżniczka. Zawsze pierwsza klasa. Gratulacje dla Kamila i Dawida.

Co kogo obchodzi jak dobiera dodatki... Chyba ktoś komuś zazdrości. Pięknie się prezentowała, pani Ewa jest wizytówką swojego męża, mogła nawet mieć sukienkę ze złota...Gratulacje dla Kamila i całego teamu.

A wy co sądzicie o stylizacji żony Kamila Stocha z tegorocznej Gali Mistrzów Sportu?

SPRAWDŹ TEŻ: Robert Lewandowski wygłosił wzruszającą przemowę na Gali Mistrzów Sportu. Anna Lewandowska nie była w stanie powstrzymać łez