Zawody konne to jedno, ale w Gałkowie odbywa się też inny ważny konkurs - na najoryginalniejsze nakrycie głowy. Co roku rywalizują w nim gwiazdy znane z zamiłowania do mody i jazdy konnej. Nie da się ukryć, że inspirują się kapeluszami z brytyjskiego Ascot. Chociaż te z Gałkowa są, naszym zdaniem, zdecydowanie bardziej gustowne!

W tym roku gwiazdy prześcigały się w pomysłach. Aktorka Sylwia Gliwa wybrała niebanalne nakrycie głowy z przesłaniem "Śmierć Dopalaczom", Natalia Klimas wybrała tzw. fascynator z zielonych pawich piór, a Macademian Girl zaskoczyła... wielkim różowym flamingiem na głowie.

Jury pod przewodnictwem Karoliny Ferenstein-Kraśko, do którego należała m.in. Joanna Horodyńska, zdecydowało, że pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy kapelusz otrzymuje Natalia Klimas. Kolejne wyróżnienie przypadło Macademian Girl. Nam z kolei bardzo spodobał się obszerny czarny wianek Kingi Rusin. Dziennikarka otrzymała wyróżnienie za białe nakrycie głowy z woalką projektu Kuby Boneckiego, a Sylwia Gliwa za oryginalny pomysł.

A wy czyj kapelusz wybieracie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i zdecydujcie!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Joanna Horodyńska ocenia styl polskich blogerek i WAGs [WIDEO]