W życiu każdej kobiety ważne miejsce zajmuje garderoba. Gwiazdy uwielbiają chwalić się swoimi stylizacjami, ale też miejscami, gdzie przechowują swoje ubrania. Jak wyglądają garderoby blogerek modowych to nikogo nie dziwi – obszerne szafy, masa półek na buty czy lustra. Jak wyglądają garderoby gwiazd – to stanowi zagadkę! Specjalnie dla Was zebraliśmy zdjęcia, na których gwiazdy pokazują garderoby. Największe wrażenie robią oczywiście kolekcje butów!

Garderoby gwiazd robią wrażenie! Największą "szafą' z pewnością jest garderoba Mariah Carey, którą pochwaliła się już w 2002 roku w programie MTV Cribs. Wówczas gwiazda pokazała wnętrze ogromnej szafy z podłogą, pokrytą złotymi (!) gwiazdkami. Wtedy Mariah Carey wyznała, ze w jej garderobie znajduje się 1000 par samych butów! Z pewnością dziś ta liczba urosła do dziesiątek tysięcy.

Siostry Kardashian również mogą pochwalić się garderobami wielkości zwykłego pokoju. Garderoby gwiazd mają to do siebie, że można je określić słowami przepych, luksus i bogactwo. Garderoby Kardashianek z pewnością są tego potwierdzeniem. Największy porządek ma w swojej garderobie Khloe Kardashian. Wszystko jest poukładane, każde ubranie ma swoje miejsce. Garderoba Kim Kardashian to całkowite przeciwieństwo garderoby Khloe. Kim nie zawraca sobie głowy porządkiem, najważniejsze, by dobrze wyglądać. 

A Jak wyglądają garderoby polskich gwiazd? W naszej galerii nie mogło zabraknąć garderoby Grzegorza Krychowiaka., który uwielbia bawić się modą. Znajdziecie tam również zdjęcia garderoby Maffashion czy garderoby Jessici Mercedes. Jak przystało na blogerki modowe panuje tam pełen porządek. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają garderoby gwiazd!