W Teatrze Narodowym wczoraj wieczorem odbyła się wielka gala i bal karnawałowy z okazji 40-lecia polskiej marki biżuteryjnej Apart. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć plejady gwiazd, które zaprezentowały się w niezwykle eleganckich kreacjach, częstokroć dopełnionych właśnie biżuterią Apart. Na czerwonym dywanie Teatru Wielkiego odbyła się zatem istna rewia mody! Które gwiazdy w niej uczestniczyły?

HOT LOOK: MARGARET zaskoczyła kontrowersyjną żółtą stylizacją na gali Apartu! Hit czy kit?

Na gali Apartu zjawiła się cała plejada polskich gwiazd. W tym gronie nie mogło zabraknąć takich postaci, jak Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, blogerka  Macademian Girl, a także Margaret, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Dorota Gardias, Hubert Urbański, Weronika Rosati i Teresa Rosati, Kasia Wołejnio i Rinke Rooyens, Ada Fijał, Marcin Tyszka, Beata Tyszkiewicz, Dorota Gardias, Jessica Mercedes,Mateusz Gessler, Robert Kupisz, Rafał Maślak i Kamila Nicpoń, Zuzanna Bijoch oraz projektant Łukasz Jemioł. Sporo gwiazd na jednej imprezie, prawda?

HOT LOOK: MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA zachwyciła w kreacji polskiej marki na gali w Teatrze Narodowym. Wow!

Mino tak dużej plejady gwiazd, największą uwagę zeszłej nocy przyciągały jednak ambasadorki marki Apart: Małgorzata Socha, Kasia Smutniak i Kasia Sokołowska. W tym gronie zabrakło jedynie Anji Rubik, która oglądała akurat na żywo pokaz mody Saint Laurent Paris podczas paryskiego tygodnia mody. Anja jest twarzą marki Saint Laurent i przyjaźni się z jej nowym dyrektorem kreatywnym, Anthony'm Vaccarello. Na pokazie nie mogło więc jej zabraknąć.

HOT LOOK: MAŁGORZATA SOCHA na gali marki Apart. To jej pierwsze oficjalne wyjście aktorki od czasu porodu!

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia wszystkich gwiazd, które przybyły na wczorajszą galę Apartu.

Które z nich Waszym zdaniem najbardziej zadały szyku?