George Clooney miał wypadek w pobliżu Costa Corallina, w prowincji Olbia. Aktor jechał akurat motocyklem na plan filmowy, kiedy został potrącony przez samochód. Clooney wymagał interwencji lekarza i od razu został przewieziony ambulansem na izbę przyjęć do szpitala im. Jana Pawła II. Jak udało się jednak ustalić lokalnej gazecie, obrażenia aktora nie były jednak na tyle poważne, aby musiał zostawać w placówce na dłużej. Zdrowiu George’a Clooney nie zagrażało bowiem niebezpieczeństwo.

George Clooney miał wypadek - co się stało?

George Clooney znany jest ze swojej miłości do motocykli i szybkiej jazdy. Nic nie wskazuje jednak na to, aby tym razem znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Aktor pracuje obecnie nad serialem "Paragraf 22", który będzie ekranizacją bestsellerowej powieści Josepha Hellera, część zdjęć do którego kręcona jest właśnie we Włoszech. Mini-serial będzie powrotem gwiazdora do telewizji po 20 latach.

George Clooney - kariera

George Clooney to obecnie jedna z największych ikon Hollywood. Popularność i międzynarodową rozpoznawalność przyniosła mu rola doktora Douga Rossa - pediatry z telewizyjnego serialu "Ostry dyżur" ("ER"). Clooney ma na swoim koncie Oscara oraz Złoty Glob za rolę w filmie "Syriana" oraz za rolę w filmie "Bracie, gdzie jesteś?" braci Coen. W 2013 roku zdobył kolejnego Oscara za rolę w filmie "Operacja Argo". Od 2014 jest mężem Amala Clooney – prawniczki-celebrytki libańskiego pochodzenia. W czerwcu 2017 para została rodzicami bliźniąt, Alexandra i Elli. Od 2002 roku ma posiadłość w Laglio nad jeziorem Como we Włoszech, gdzie się najczęściej zatrzymuje, kiedy kręci akurat jakiś film w tej części kraju.