George Clooney do niedawna uchodził za niepoprawnego kawalera, którego nie zdołałaby usidlić żadna kobieta. Tym większym więc szokiem, zwłaszcza dla fanek przystojnego aktora, był fakt, że Clooney nie tylko związał się z piękną prawniczką Amal Alamuddin, ale także ożenił się z nią w czasie wytwornej ceremonii w Wenecji we wrześniu zeszłego roku.

Mimo że para nie ukrywa się zbytnio przed mediami, to do tej pory nie zaliczyła jeszcze oficjalnego publicznego wyjścia jako żona i mąż. To zmieniło się wczoraj w nocy polskiego czasu, podczas ceremonii rozdania Złotych Globów 2015.

Clooney został podczas gali wyróżniony specjalną nagrodą im. Cecila B. Demilla za swój wielki wkład w biznes rozrywkowy. Podczas emocjonalnego przemówienia przy odbieraniu nagrody aktor wzruszająco podziękował swojej żonie.

- Miniony rok był dla mnie naprawdę bardzo dobry. I nie chodzi tu tylko o sukcesy zawodowe - powiedział George Clooney. - Wielkiej pokory wymaga znalezienie kogoś do kochania, zwłaszcza, jeśli czekało się na tę osobę całe, 53-letnie życie. Amal, nie wiem, jakie czary sprawiły, że siebie odnaleźliśmy, ale musisz wiedzieć, że nie mógłbym być bardziej dumny z bycia twoim mężem.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: George Clooney - Pokazał zdjęcia ze ślubu!