George Clooney i Amal Clooney pojawili się na gali AFI Life Achievement2018 wydanej w Los Angeles przez Amerykański Instytut Filmowy na cześć Clooneya. Byli gośćmi honorowymi i z pewnością najpiękniejszą parą wieczoru! George wystąpił w klasycznym smokingu i z czarną muchą pod szyją, a jego żona i matka dwójki dzieci, Amal, w jasnoróżowej asymetrycznej kreacji od Prady. Wyglądała w niej wspaniale. Amal Clooney wygłosiła wzruszające przemówienie, oczywiście dedykowane mężowi. Nazwała w niej Clooneya "wielkim dżentelmenem pod każdym względem, takim, jakich dziś już praktycznie nie ma". Amal pochwaliła też oddanie męża w takich kwestiach, jak pomoc potrzebującym czy ochrona środowiska. Żona George'a przyznała, że od zawsze go za to podziwia. Amal żartowała też, że tuż przed tym, jak poznała Clooneya, pogodziła się już z faktem, że zostanie "starą panną". Miała wtedy 35 lat. Dodała także, że od razu, gdy tylko zaczęli się spotykać (na początku w sekrecie, z dala od mediów), poczuła, że nie chce być z nikim innym. Na koniec Amal Clooney wypowiedziała bezpośrednio do George'a te oto wzruszające słowa:

"Uśmiech George'a sprawia, że się rozpływam. Kochany, tym, co dzięki Tobie znalazłam, jest wielka miłość, w którą zawsze wierzyłam. Patrzenie na Ciebie z naszymi dziećmi, Emmą i Aleksandrem, to największa radość mojego życia. Jestem z Ciebie taka dumna!"

George Clooney słuchał pięknych słów żony ze łzami w oczach. Był bardzo poruszony. O aktorze na gali AFI ciepło wypowiadali się też jego przyjaciele i partnerzy z filmów, jak Cate Blanchett, Jennifer Aniston i Courtney Cox. Na wydarzeniu gościli także supermodelka Cindy Crawford z mężem, aktorki Laura Dern i Jane Seymour, pojawili się też Bil Murray iJimmy Kimmel. Zdjęcia z gali AFI Lifetime Achievement 2018 obejrzycie w GALERII>>