George Clooney i Amal Alamuddin pobrali się 27 września 2014. Od tego czasu media nieustannie spekulowały się o ewentualnym potomstwie pary. Już sam fakt, że zadeklarowany singiel George Clooney postanowił się ustatkować dla wielu było szokiem. Dwa tygodnie temu świat obiegła jednak kolejna zaskakująca nowina!  Okazało się bowiem, że Amal jest w ciąży! George Clooney niedługo zostanie ojcem! Teraz znamy już tez płeć ich dzieci.

ZOBACZ: AMAL CLOONEY jest w bliźniaczej ciąży. George Clooney zostanie ojcem! To już oficjalne! 

Już od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że George i Amal Clooneyowie spodziewają się dziecka! Jak poinformował libański serwis Daily Star, prawniczka spodziewa się bliźniąt. Portal nie podawał jednak żadnych informacji dotyczących tego, w którym Amal jest miesiącu czy na kiedy zaplanowany jest poród. Od tego czasu mediom udało się ustalić, że Amal spodziewa się rozwiązania w czerwcu!

Do mediów przedostała się jednak jeszcze jedna ważna informacja. Znana jest już bowiem płeć ich wyczekiwanych dzieci. Płeć dzieci Clooneyów w rozmowie z Radar Online wyjawiła mama aktora, Nina Clooney.

Jak powiedziała przyszła babcia, para spodziewa się chłopca i dziewczynki!

Każdego będzie po jednym: chłopiec i dziewczynka! Tak mi przynajmniej powiedziano – zarzekała się Nina Clooney.

Przy okazji dodała też, że nie zna jeszcze imion, jakie aktor i prawniczka zamierzają nadać swoim dzieciom. Jest jednak przekonana, że bardzo się do ich wyboru przyłożą.

CZYTAJ TEŻ: GEORGE CLOONEY Powiększa rodzinę!

Parze jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie w czerwcu!

Ciekawe, czy do tej pory poznamy plany pary co do imion, które będą chcieli nadać bliźniakom. Macie w tej kwestii dla nich jakieś rady…?