George Michael  nie żyje. Ta smutna wiadomość spadła na nas wczoraj wieczorem. Piosenkarz zmarł pierwszego dnia świąt w swoim domu koło Lodynu. Miał 53 lata. Przyczyną śmierci popularnego wokalisty i tekściarza była niewydolność serca. Świat muzyki opłakuje wybitnego artystę, który zasłynął wieloma międzynarodowymi hitami. Rozgłos piosenkarzowi przyniosły nie tylko kultowe piosenki i teledyski do nich, lecz także liczne skandale związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i seksu. George Michael od czasów nastoletnich wiedział, że jest homoseksualistą. I choć spotykał się z wieloma mężczyznami, to jednak w swoim życiu spotkał jedynie trzy wielkie miłości: Anselmo Feleppę, Kenny’ego Goss oraz Fadiego Fawaza. 

POLECAMY: GEORGE MICHAEL najbardziej zasłynął utworem „Last Christmas”

Muzyk mając już 19 lat wyjawił sowim przyjaciołom, że jest biseksualny. Spotykał się z kobietami i mężczyznami, jednak w wywiadzie z 1999 roku wyznał, że kiedy po raz pierwszy zakochał się w mężczyźnie to od razu wiedział, że nie jest biseksualistą, ale gejem. To odkrycie zaważyło na jego całym życiu: zarówno tym prywatnym, jak i zawodowym. Przez jego życie i łóżko przetoczyło się wielu mężczyzn. Trzech jednak uwielbiał ponad wszystko.

W 1991 George poznał brazylijskiego projektanta, Anselmo Feleppę, który zmarł dwa lata później. Piosenka „Jesus to a Child” dedykowana jest Feleppie, co wokalista podkreślał przy okazji każdego koncertu. Brazylijski ukochany muzyka chorował na AIDS. Zmarł na udar mózgu. George długo nie mógł się otrząsnąć po śmierci ukochanego. Na 3 lata wpadł w depresję, uzależnił się od alkoholu i narkotyków.

CZYTAJ: GEORGE MICHAEL zmarł w powodu niewydolności serca

W 1996 roku Michael zaczął wychodzić na prostą i poznał Kenny'ego Gossa, z którym związany był przez 13 lat. Kenny Gross był partnerem George'a Michela od 1996 do 2009 roku. Goss jest obecnie przedsiębiorcą sportowym oraz kolekcjonerem sztuki, choć zaczynał jako steward jednej z brytyjskich linii lotniczych. Mimo dużego zaangażowania stażu związkowego, Kenny postanowił rozstać z George’m w 2009 roku z powody problemów piosenkarza z alkoholem i narkotykami. 

ZOBACZ TEŻ: GEORGE MICHAEL NIE ŻYJE Piosenkarz zmarł w wieku 53 lat. Co się stało?

Niedługo po rozstaniu z Gossem, muzyk ulokował swoje uczucia w nową relację. Nowym ukochanym piosenkarza został gejowski model i aktor porno Fadi Fawaz, znany też jako Isaac Mazar. W mediach często pojawiły się zdjęcia z ich wspólnych wyjść. George Michael i Fadi Fawaz byli partnerami od 2009 roku. Ich związek jednak też nie przetrwał próby czasu i kochankowie po kilku latach się rozstali.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskiej rasy, George Michael wrócił do Kenny'ego Gossa na krótko przed śmiercią. Byli partnerzy mogli się sobą nacieszyć jedynie przez miesiąc…

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądali najważniejsi mężczyźni w życiu Georga Michaela.