Wiadomość o śmierci Goerge'a Michaela w Boże Narodzenie ubiegłego roku okazała się szokiem nie tylko dla fanów artysty, ale też wszystkich tych, którzy choć trochę śledzą światowy show-biznes i pop-kulturę. Odejście muzyka w święta było o tyle symboliczne, że jego piosenka „Last Christmas” była bożonarodzeniowym przebojem od momentu powstania, czyli roku 1986. I choć George Michael zmarł już trzy miesiące temu, to jednak wciąż nie ustawały spekulacje na temat prawdziwych przyczyn jego zgonu. Gwiazdor wciąż nie został pochowany, a media w Wielkiej Brytanii co chwila prześcigały się w rewelacjach na temat jego śmierci. Najczęstszym wątkiem było przedawkowanie narkotyków. To one miały zabić George'a Michaela/ Zaczęło się jednak spekulować także na temat ewentualnego zaangażowania osób trzecich. Dziś jednak wszystkim tym plotkom ostatecznie zadano kłam. W jaki sposób? I na co ostatecznie zmarł George Michael?

ZOBACZ: GEORGE MICHAEL I KSIĘŻNA DIANA mieli romans? Na jaw wyszły pikantne szczegóły!

Dziś po południu brytyjskie media ogłosiły, że znana jest oficjalna przyczyna śmierci George’a Michaela. Ta została podana w dokumencie, który znalazł się w oficjalnym raporcie z sekcji zwłok wokalisty. Jak podała londyńska prokuratura, George Michael zmarł z przyczyn naturalnych. Wykluczono przedawkowanie środków odurzających oraz udział osób trzecich!

Darren Salter poinformował brytyjskie media, jakie były wyniki sekcji zwłok popularnego piosenkarza:

Dochodzenie w sprawie śmierci George'a Michaela zostały zakończone.  Jak udało nam się ustalić, przyczyną śmierci wokalisty były kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego oraz otłuszczenie wątroby. Dochodzenie uznajemy tym samym za zamknięte. Nie ma potrzeby przeprowadzania kolejnego lub zadawania jakichkolwiek dalszych pytań. Rodzina zmarłego prosi o uszanowanie prywatności.

Cieszymy się, że ta kwestii została w końcu ostatecznie wyjaśniona, a tym samym będzie można w końcu zorganizować pogrzeb George’a Michaela.

POLECAMY TAKŻE: GEORGE MICHAEL W domu ciało piosenkarza znalazł jego partner. Przeżył szok.

Ciekawe, gdzie rodzina zdecyduje się go pochować. Myślicie, że zdecydują się na publiczny pochówek…? Fani Georga Michaela na pewno na to liczą.