Harvey Weinstein na pewno długo będzie ponosił konsekwencje czynów, których dopuszczał się przez ostatnie trzy dekady. Chodzi oczywiście o molestowanie aktorek i dziennikarek, do którego zresztą się przyznał, dodając jednak, że od lat stara się być lepszym człowiekiem. Jak się okazuje, wyrzucenie Weinsteina z firmy producenckiej, którą założył, było dopiero jednym z pierwszych ciosów, jakie musiał przyjąć. Amerykańskie portale poinformowały dziś po południu, że żona Harveya – Georgina Chapman, główna projektantka marki Marchesa, zostawiała właśnie męża, mimo że wcześnie zapewniała, iż zamierza trwać przy nim „bez względu na wszystko”. Jak Georgina Chapman umotywowała swoją decyzję? Poniżej cytujemy jej słowa:

„Zdecydowałam się odejść od mojego męża. Moje serce jest rozdarte ze względu na te wszystkie kobiety, które przeżyły nieprawdopodobny ból przez jego niewybaczalne zachowania. Opieka nad dziećmi to dla mnie teraz najważniejsza sprawa, więc proszę media o uszanowanie naszej prywatności.”

Harvey Weinstein i Georgina Chapman pobrali się w 2007 roku. Jako małżeństwo przeżyli wspólnie 10 lat. Mają siedmioletnią córkę, Idię Pearl, oraz czteroletniego syna, Dashiella.

Wszystko wskazuje zatem na to, że poza sferą zawodową, zaczyna się również „sypa政ycie prywatne producenta. Jedynymi osobami, które go póki co publicznie wspierają, są aktorka Lindsay Lohan oraz projektantka mody Donna Karan. Czy po tym, jak Harveya zostawiła nawet żona, jeszcze jakaś kobieta zdecyduje się stanąć w jego obronie…? Przypomnijmy, że zarzuty o molestowanie potwierdziła nawet sama królowa Hollywood, Angelina Jolie!

ZOBACZ: HARVEY WEINSTEIN został wyrzucony ze swojej firmy! Co dalej z karierą znanego producenta?

CZYTAJ TEŻ: ANGELINA JOLIE I GWYNETH PALTROWbyły wśród ofiar Harveya Weinsteina: "Krzyczał na mnie, był brutalny, bo myślał, że będę milczeć"