Dwa lata temu członkini legendarnej grupy Spice Girls, Geri Halliwell, związała się z Christianem Hornerem - milionerem, szefem zespołu Red Bull Racing w Formule 1.Para w zeszłym roku wzięła ślub, o którym pisały wszystkie magazyny plotkarskie na Wyspach.Po wielu nieudanych związkach Ginger Spice w końcu poznała kogoś, przy kim mogła się ustatkować i zapomnieć o nieudanej próbie powrotu zespołu Spice Girls na rynek muzyczny i fonograficzny.

PRZECZYTAJ: Geri Halliwell - od filigranowej bulimiczki do kochającej matki i żony. Dziś kończy 44 lata [ZDJĘCIA]

Geri Halliwell (dziś już Horner) z poprzedniego związku ma 10-letnią córkę Bluebell. Teraz Geri spodziewa się drugiego dziecka. Nie zdradziła jednak póki co płci potomka. Radosną nowiną Halliwell podzieliła się z fanami na Instagramie, wspominając jednocześnie galę z poprzedniej nocy, zorganizowaną przez brytyjski magazyn Attitutude. To podczas niej wokalistka odebrała wyróżnienie dla gwiazdy wyjątkowo mocno wspierającej środowiska LGBT.

ZOBACZ TEŻ: GERI HALLIWELL wyszła za mąż! [FOTO]

Nagrodę wręczyła jej koleżanka z zespołu Spice Girls – Emma Bunton. Zabrakło na niej niestety męża piosenkarki. Christian zajmował się pewnie tego dnia córką ze swojego poprzedniego związku, Olivią, która urodziła się w październiku 2013 roku. Niedługo po narodzinach dziewczynki Horner zostawił jej matkę i wieloletnią partnerkę Beverly Allen, by związać się właśnie z Geri.

ZOBACZ KONIECZNIE: Spice Girls Obchodzą 20-lecie scenicznego debiutu. Jak się zmieniały i co dziś robią?

Mamy nadzieję, że tym razem nie postąpi tak samo i po narodzinach dziecka jego i Ginger Spice para będzie tworzyć zgraną i szczęśliwą rodzinę! Bardzo mocno im tego życzymy!