Jesień w TVN zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nie zabraknie dobrze znanych programów i seriali, ale i kilku wyjątkowych nowości. Co stacja przygotowała dla swoich widzów?

W tym sezonie TVN wyemituje kolejne edycje popularnych seriali:Na wspólnej czy Singielki. Pojawią się także następne odcinki seriali paradokumentalnych: Szkoły, Szpitala oraz Ukrytej Prawdy. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej, Mai Ostaszewskiej oraz Tamary Arciuch będą mieli okazję oglądać je w drugim sezonie hitowej Drugiej Szansy.

Zobacz: SERIAL "DRUGA SZANSA" - będzie drugi sezon!

Pojawi się też parę interesujących nowości: Azja Express, czyli format, w którym osiem par podróżuje po południowej Azji, mając przy sobie dwa dolary (po jednym na każdą osobę). Gospodynią programu będzie Agnieszka Szulim, w show pojawią się m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hanna Lis czy Renata Kaczoruk. Nowością jest też serial Na Noże, który od kulis pokaże pracę szefów kuchni (w rolach głównych m.in. Weronika Książkiewicz oraz Piotr Stramowski) oraz program reality showŚlub od pierwszego wejrzeniaHitem ma być również serial 19+, który opowiada historie nastolatków po maturze, którzy mają odnaleźć się u progu dorosłego życia.

Zobacz: Azja Express - nowe reality show z udziałem gwiazd. Wiemy, kto wystąpi!

Na prezentacji nowej jesiennej ramówki TVN pojawiła się plejada gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć. Konferencję poprowadził Marcin Prokop, a prezentację programów uświetnił przywitany owacjami wjazd Agnieszki Szulim w... kolorowej rikszy. Jak zwykle, z rozmów z dziennikarzami zrezygnowali Kuba Wojewódzki oraz Agnieszka Chylińska - co sezon wymykają się oni niepostrzeżenie bocznymi drzwiami, aby uniknąć medialnego szumu.

Największym jesiennym hitem TVN będzie zapewne Azja Express. Owacjami nagrodzono wyemitowane fragmenty programu, w których m.in. Małgorzata Rozenek powiedziała do jednego ze spotkanych na planie mieszkańców tego kontynentu: On (Radosław Majdan) jest Davidem Beckhamem, ja jestem Victorią Beckham. Aplauz wywołała również scena, w której była Perfekcyjna Pani Domu zamiatała podłogę w starej szopie i na koniec powiedziała: Witamy w perfekcyjnym domu!.

Niekwestionowanymi gwiazdami prezentacji jesiennej ramówki TVN były: Magda Gessler, Agnieszka Szulim, Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska oraz Małgorzata Rozenek. Dużym zainteresowaniem mediów oraz fotoreporterów cieszył się także Piotr Kraśko, od niedawna współpracujący ze stacją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Woliński, Rozenek, Chylińska: tak gwiazdy przygotowywały się na prezentację jesiennej ramówki TVN [ZDJĘCIA]

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, podkreślił, że nowy sezon to dla stacji nowe wyzwania. Liczy on na sukces takich formatów, jak 19+, Azja Express czy serialu Na noże. Czy i tym razem się uda? Trzymamy kciuki!

Zobaczcie w naszej galerii, kto się pojawił na prezentacji jesiennej ramówki TVN