Mariusz Przybylski to jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów. Twórca zasłynął bardzo wyraźnymi męskimi kolekcjami, choć kilka lat temu zaczął tworzyć też modę dla kobiet, co spodobało się polskich gwiazdom, które szybko zaczęły nosić i promować jego ubrania. Swoją silną pozycję na rynku polskiej mody Przybylski udowodnił po raz kolejny podczas wtorkowego pokazu nowej kolekcji. A w niej pojawiły się nie tylko perfekcyjnie skrojone męskie garnitury, ale i suknie, obok których żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Kolekcję Mariusza Przybylskiego na sezon wiosna/lato 2018 podziwiało multum gwiazd, które we wtorek wieczorem pojawiło się w jednej z hal SOHO przy Mińskiej 65. Kto przyszedł?

Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego

Podczas dzisiejszego wieczoru na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Piotr Stramowski i Kasia Warnke,  Weronika Książkiewicz, Joanna Racewicz, Ada Fijał, Monika Olejnik, Kasia Stankiewicz, Lara Gessler, Anna Lucińska, Karolina Szostak, Ela Romanowska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kaja Śródka, Joanna Horodyńska, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Leszek Stanek i Tomasz Ciachorowski.

Które z tych gwiazd przybyły tego wieczoru w kreacjach Mariusza Przybylskiego? I które wyglądały najlepiej na czerwonym dywanie? Konieczne sprawdźcie w naszej GALERII na Gala.pl ;-)