Gigi Gorgeous powiedziała "tak"! 27-letnia kanadyjska YouTuberka po trzech latach związku została oficjalnie żoną Nats Getty, czyli członkini sławnej amerykańskiej rodziny, która w XX wieku zbiła gigantyczny majątek na wydobyciu ropy naftowej. Ślub transseksualnej gwiazdy i jej partnerki odbył się w piątek, 12 lipca, na terenie luksusowego hotelu Rosewood Miramar Beach w kalifornijskim Montecito. Gigi Gorgeous wyglądała olśniewająco w imponującej białej sukni, zaprojektowaną specjalnie dla niej przez amerykańskiego projektanta mody, Michaela Costello.

Ślub Gigi Gorgeous i Nats Getty

Znana ze swoich makijażowych zdolności Giselle Lazzarato, bo tak naprawdę nazywa się Gigi Gorgeous, w tym wielkim dniu postanowiła oddać się w ręce specjalistki. Ślubny make-up urodowej YouTuberki wykonała wizażystka gwiazd, Hilary Montez, a o jej fryzurę zadbał Frankie Payne, który często czesze m.in. Evę Longorię. Druga panna młoda miała na sobie biały frak z ozdobnymi czarnymi klapami i guzikami.

Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy. Na huczny ślub Gigi i Nats przyszli m.in. YouTuberka Trisha Paytas, muzyk Justin Tranter, aktorka Teri Hatcher i piosenkarka Bonnie McKee, która także wystąpiła podczas uroczystości. Dodajmy, że celebracje rozpoczęły się już dzień wcześniej od modnego w Stanach tzw. próbnego obiadu. Serdeczne gratulacje!

Zobacz zdjęcia z uroczystości zaślubin Gigi Gorgeous i Nats Getty w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Heidi Klum, Bill Kaulitz i Conchita Wurst w jury nowego programu "Queen of Drags"