Związek Gigi Hadid i Zayna Malika jest pełen wzlotów i upadków. Para zaczęła spotykać się ze sobą w listopadzie 2015 roku, zaledwie trzy miesiące po tym, jak wokalista zerwał zaręczyny z członkinią Little Mix, Perrie Edwards. Zayn i Gigi nie widzieli poza sobą świata - modelka wystąpiła w teledysku muzyka do utworu "Pillowtalk", razem pojawili się na gali MET, a nawet zaliczyli wspólną okładkę dla amerykańskiego wydania "Vogue'a". Jednak coś w końcu poszło nie tak. W marcu 2018 roku para opublikowała na Twitterze oświadczenie, w którym przyznała, że nie jest już razem.

Gigi i Zayn: historia związku

Gigi Hadid i Zayn Malik nie mogli długo bez siebie wytrzymać. Miesiąc później znów byli razem. Wokalista nie szczędził czułych słów ukochanej podczas wywiadu dla "GQ", w którym wyznał, że jest bardzo wdzięczny, że stanęła na jego życiowej drodze. Sielanka trwała aż do stycznia 2019 roku, kiedy para postanowiła znów się rozstać.

Gigi Hadid w sierpniu 2019 roku zaczęła spotykać się z gwiazdą reality-show "Bachelorette", Tylerem Cameronem, ale ich romans nie potrwał długo. W międzyczasie mówiło się, że Zayn nigdy tak naprawdę nie przestał kochać modelki i nadal nie może poradzić sobie z ich rozstaniem. Czy w końcu zdecydował się wyciągnąć rękę do ukochanej? Wiele na to wskazuje.

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie

Zayn i Gigi zostali sfotografowani w Nowym Jorku, kiedy to świętowali urodziny mamy modelki, Yolandy Hadid. Towarzyszyli im Dua Lipa, Anwar Hadid oraz Bella Hadid. "Gigi i Zayn wrócili do siebie chwilę przed świętami w grudniu. Zayn próbował kontaktować się z Gigi przez ostatni miesiąc i w końcu postanowiła dać mu szansę. Nigdy nie przestała go kochać, ale przerwa zdecydowanie była im potrzebna" - donosi źródło E! Online.

Zdjęcia Gigi Hadid i Zayna Malika obejrzycie w GALERII.