Gigi Hadid i Zayn Malik znów są razem? Para co prawda rozstała w marcu po dwóch latach związku, ale już pod koniec kwietnia paparazzi przyłapali ich na pocałunkach, ktre wywołały falę spekulacji na temat tego, że słynna modelka i wokalista wrócili do siebie krótko po głośnym zerwaniu. 5 maja wieczorem Gigi Hadid opublikowała na Instagramie zdjęcie z Zaynem, który nie pozostawia już żadnych złudzeń co co łączących tych dwoje relacji.

23-letnia topmodelka wstawiła na Instagram Stories selfie, na którym widać, jak Zayn Malik tuli ją i najwyraźniej przymierza się do pocałowania ją w policzek. Choć na fotce nie widać twarzy chłopaka Gigi Hadid, to nikt nie ma wątpliwości, że na zdjęciu widnieje były członek One Direction. Fani rozpoznali go bowiem po fryzurze i tatuażach.

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie

Gigi Hadid opatrzyła gorące zdjęcie z Zaynem napisem "afterparty" - tego samego wieczoru była na premierze nowego filmu "Ocean's 8" w Nowym Jorku ze swoją koleżanką z branży Lily Aldridge. Zdjęcie z Instagrama Gigi Hadid  z Zaynem znajdziecie w GALERII >>

Cieszycie się, że Gigi i Zayn wrócili do siebie?