Gigi Hadid i Zayn Malik zostaną rodzicami! Jak donosi serwis "TMZ", który jako pierwszy poinformował o ciąży supermodelki, to już 5. miesiąc, a bliscy pary są bardzo podekscytowani, że wkrótce na świat przyjdzie nowy członek ich rodzin. Na razie ani Gigi, ani Zayn nie skomentowali doniesień mediów publicznie. Nie wiadomo również, jakiej płci będzie pierwsze dziecko pary. I chociaż do tej pory ciąża Hadid pozostawała tajemnicą, fani mieli już co do niej podejrzenia kilka dni temu, kiedy to dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka modelki na zdjęciach z jej 25. urodzin, które opublikowała na Instagramie. Hadid świętowała je z rodziną na farmie w Pensylwanii, gdzie towarzyszył jej również Zayn Malik.

Gigi Hadid jest w ciąży! Zayn Malik zostanie ojcem

Związek Gigi Hadid i Zayna Malika należy do bardzo burzliwych. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku - zaledwie trzy miesiące po tym, jak Zayn zerwał zaręczyny ze znaną z zespołu Little Mix, Perrie Edwards. Początkowo nie widzieli poza sobą świata: Gigi wystąpiła w teledysku Malika do piosenki "Pillowtalk", a nawet razem pojawili się na okładce amerykańskiego "Vogue'a". Trzy lata później, w marcu 2018 roku, para oświadczyła na Twitterze, że nie jest już razem.

Rozłąka nie trwała jednak długo - miesiąc później para znów była razem. W wywiadzie dla "GQ" Zayn nie szczędził Gigi czułych słów i wyznał, że jest bardzo wdzięczny, że stanęła na jego drodze. Tym razem sielanka trwała do stycznia 2019 roku, kiedy to para znowu postanowiła się rozstać. Pół roku później Gigi Hadid zaczęła spotykać się ze znanym z reality-show "Bachelorette", Tylerem Cameronem, ale Malik nie przestał kochać modelki i zdecydował się wyciągnąć rękę do ukochanej. Ich wspólne zdjęcia pojawiły się w prasie w styczniu 2020 roku.

- Zayn próbował kontaktować się z Gigi przez miesiąc i w końcu postanowiła dać mu szansę. Nigdy nie przestała go kochać, ale przerwa zdecydowanie była im potrzebna - donosiło wtedy źródło E! Online.

Życzymy parze wytrwałości i serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Kwi 25, 2020 o 5:49 PDT