Wiadomość o ciąży Gigi Hadid obiegła wczoraj media na całym świecie. Matka 25-letniej modelki podczas audycji w holenderskiej stacji radiowej RTL Boulevard potwierdziła szczęśliwą nowinę i wyznała, że nie może się doczekać, kiedy zostanie babcią. - Jesteśmy bardzo podekscytowani. Niedawno straciłam ukochaną mamę, ale to jest właśnie piękno życia: opuszcza nas jedna dusza, a przychodzi nowa - mówiła Yolanda Hadid.

Płeć dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika

Media za oceanem donoszą już, jaka będzie płeć pierwszego dziecka Gigi i Zayna Malika. Według serwisów "TMZ" oraz "Entertainment Tonight" para spodziewa się... dziewczynki! Fani z kolei zastanawiają się, czy 25. urodziny modelki nie były jednocześnie okazją do ogłoszenia płci dziecka rodzinie. Na zdjęciach z uroczystości dopatrzyli się bowiem różowych i niebieskich dekoracji. 

Gigi Hadid i Zayn Malik podobno bardzo cieszą się, że zostaną rodzicami, a płeć dziecka tak naprawdę nie miała dla nich znaczenia. - Gigi utrzymuje ciążę w tajemnicy i powiedziała jedynie rodzinie oraz bliskim przyjaciołom, gdyż to to dopiero pierwsze miesiące. Ona i Zayn bardzo się cieszą. Wrócili do siebie pod koniec ubiegłego roku, ale czują się tak, jakby nigdy się nie rozstali - mówi źródło ET. 

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID JEST W CIĄŻY! Modelka i Zayn Malik spodziewają się pierwszego dziecka. To już 5. miesiąc

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Kwi 24, 2020 o 6:56 PDT