Gigi Hadid pozuje na okładce pierwszego w historii (!) numeru Vogue Arabia. I wygląda po prostu niesamowicie! 21-modelka, uznana niedawno najlepszą modelką świata, dostąpiła prawdziwego zaszczytu. Dziś magazyn Vogue Arabia zadebiutował na rynku, a okładka pierwszego numeru z boską Hadid od razu trafiła do sieci. I narobiła sporo zamieszania! Głównie dlatego, że Gigi pozuje w zdobionej haftami i kryształami chuście, która zakrywa połowę jej twarzy. Warto przypomnieć, że Gigi Hadid jest w połowie Palestynką (ze strony ojca, Mohameda Hadida). Wiedzieliście o tym?

Ponieważ w połowie jestem Palestynką, obecność na pierwszej w historii okładce magazynu "Vogue Arabia" znaczy dla mnie bardzo wiele - napisała Gigi na Instagramie.

Supermodelka dodała też, że ma nadzieję, iz kolejne numeryVogue Arabiaprzyczynią się do misji, jaką chce spełnić branża fashion. A chodzi oczywiście o szerzenie wsparcia, akceptacji oraz inspiracji w środowiskach wielokulturowych i dzielenie się między sobą tym, co w nich najpiękniejsze.

Dla Vogue Arabia Hadid sfotografował słynny duet Inez and Vinoodh. Nowoczesną interpretację hidżabu, jaki widzimy na okładce, stworzył natomiast Brandon Maxwell, który współpracuje m.in. zLady Gagą. Warto dodać, że to już 17. okładka "Vogue", na jakiej w ciągu ostatnich trzech lat pojawiła się Gigi Hadid. To olbrzymi sukces. Tym samym ledwie 21-letnia Hadid już jest żywą legendą modelingu. Aż strach pomyśleć, co może osiągnąć za kolejne trzy lata! Przypomnijmy, że obecnie modelka jest w Paryżu. W środęGigi razem z siostrą Bellą Hadid wystąpiła w pokazie H&M Studio. Na pewno Gigi Hadid weźmie też udział w kolejnych pokazach w ramach paryskiego tygodnia mody. Już nie możemy się doczekać!