Gigi Hadid i Zayn Malik już niedługo zostaną rodzicami. Para z wielką niecierpliwością oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka, dlatego nic w tym dziwnego, że przed najważniejszym dniem w ich życiu zakochani starają się zapiąć wszystko na ostatni guzik. Amerykańska modelka kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z jej nowego mieszkania, w którym już niedługo zamieszka wspólnie z ukochanym i ich małą pociechą. Stworzenie "wymarzonego miejsca" zajęło 25-latce rok.

SPRAWDŹ: Gigi Hadid potwierdza, że jest w ciąży! "Szkoda, że nie mogliśmy ogłosić tego na własnych warunkach"

Mieszkanie Gigi Hadid w Nowym Jorku

Wnętrza nowojorskiego mieszkania Gigi i Zayna zrobiły na fanach pary ogromne wrażenie. Swój zachwyt wyrazili też znajomi modelki i piosenkarza z branży, w tym m.in. Hailey Bieber. Niestety nie zabrakło również komentarzy krytykujących nowoczesny wystrój oraz gust 25-latki. Największa dyskusja o przysłowiowych "czterech ścianach" Hadid i Malika wybuchła na Twitterze.

"Za pieniądze nie kupisz gustu i stylu", "Nie mogę na to patrzeć", "Jestem załamany gustem Gigi Hadid", "Mieszkanie Gigi wygląda jak tani akademik", "Bogata ≠ mieć dobry gust", "Ładni ludzie powinni zajmować się byciem ładnym" - to tylko kilka tweetów krytykujących gust amerykańskiej gwiazdy mody. 

Zdjęcia nowojorskiego mieszkania Gigi Hadid i Zayna Malika znajdziecie w naszej GALERII >>

A Wy jak oceniacie wnętrza ich nowego domu?