Gigi Hadid potwierdziła, że jest w ciąży z Zaynem Malikiem. Po kilku dniach spekulacji, modelka postanowiła wreszcie oficjalnie ogłosić szczęśliwą nowinę, a zrobiła to w programie "The Tonight Show" Jimmy'ego Fallona. Prowadzący pogratulował 25-latce i zapewnił, że zawsze może na niego liczyć, na co ona uśmiechając się szeroko odpowiedziała: - Dziękuję bardzo. Oczywiście żałujemy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za wszystkie życzenia.

Niestety Gigi w rozmowie z Jimmy'm Fallonem nie poruszyła kwestii płci dziecka. Zagraniczne media donoszą jednak, że para spodziewa się córeczki. Dzień wcześniej ciążę córki potwierdziła Yolanda Hadid w wywiadzie dla holenderskiej stacji radiowej.

Gigi Hadid jest w ciąży. Modelka potwierdziła doniesienia mediów

Obecnie Gigi i Zayn przebywają na rodzinnej farmie Hadidów w Pensylwanii. Świętowali tam również 25. urodziny Gigi. - Miałam najlepsze urodziny w czasie kwarantanny. Moja rodzina sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy i czułam się bardzo kochana. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że moi bliscy są zdrowi i bezpieczni. I chociaż tęsknię za tymi, z którymi nie jest dane mi świętować, wiem, że ten czas sprawi że będziemy jeszcze bardziej wdzięczni za to, że możemy być razem w przyszłości - pisała wtedy na Instagramie modelka.

Gigi Hadid i Zayn Malik zaczęli spotykać się ze sobą pod koniec 2015 roku. Modelka pojawiła się w teledysku muzyka do utworu „Pillow Talk”, następnie para przyszła razem na galę Met w 2016 roku i pozowała do sesji w amerykańskim "Vogue". Od tamtej pory ich związek przeżywał wzloty i upadki, jednak Gigi i Zayn wrócili do siebie na początku 2020 roku i właśnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka.