Gigi Hadid i Zayn Malik po raz pierwszy zostali rodzicami. O porodzie poinformował były członek One Direction na swoim Twittterze:  - Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna. Nie umiem wyrazić słowami, jak się teraz czuję. Miłość, którą odczuwam w stosunku do tego malutkiego człowieka, jest poza moim zrozumieniem. Jestem wdzięczny, że ją poznałem, dumny, że mogę nazywać ją swoją i wdzięczny za nasze wspólne życie. Niedługo później 25-letnia modelka również opublikowała post na swoim Instagramie informując, że ich córeczka przyszła na świat w ubiegły weekend.

Gigi Hadid urodziła córkę

Na razie nie wiadomo, jak ma na imię córka Gigi Hadid i Zayna Malika. Młodzi rodzice twierdzą jednak, że w ciągu kilku dni "przewróciła ich świat do góry nogami". 

Informacja o ciąży Gigi Hadid trafiła do mediów w kwietniu tego roku. Modelka potwierdziła plotki podczas wywiadu z Jimmym Fallonem w programie "Tonight Show", a jej matka zdradziła, że poród planowany jest na wrzesień. Przypomnijmy, że niecały tydzień temu ojciec Gigi Hadid zasugerował na swoim Instagramie, że dziecko jest już na świecie, publikując wiersz napisany do wnuczki. Wpis szybko zniknął jednak z jego konta.