O tym, że Gigi Hadid spodziewa się dziecka, świat dowiedział się około 5. miesiąca ciąży. Modelce i jej ukochanemu, Zaynowi Malikowi, przez długi czas udawało się utrzymać w tajemnicy fakt, iż ich potomek lada moment dołączy do rodziny. Tymczasem ojciec modelki opublikował post sugerujący, że maleństwo właśnie się urodziło.

Gigi Hadid urodziła? Jej ojciec opublikował wzruszający wpis

Na instagramowym profilu Mohameda Hadida pojawił się wpis, który szybko zniknął z sieci. Jego treść przechwyciły jednak portale, a wynika z niej jasno, że dziecko Gigi i Zayna przyszło na świat:

Boże Miłosierny, chcę powiedzieć, że Cię kocham i jestem z Ciebie bardzo dumny Gigi. Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe - napisał ojciec Gigi. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie - dodał.

Na razie na profilach Gigi i Zayna na próżno szukać wzmianki o szczęśliwym rozwiązaniu. Wygląda jednak na to, że niebawem usłyszymy radosną nowinę od nich samych.