Gigi Hadid skończyła 23 lata. Z tej okazji zorganizowała przyjęcie w Nowym Jorku, na które zaprosiła swoja rodzinę i najbliższych. Mimo że modelka zaledwie miesiąc temu, rozstała się ze swoim chłopakiem Zaynem Malikiem po dwóch latach związku, jak widać nie przeszkodziło jej to w dobrej zabawie i świętowaniu urodzin. Gigi Hadid przybyła na swoje przyjęcie urodzinowe w Nowym Jorku ubrana w mini sukienkę bez ramiączek od domu mody Versace i przezroczyste plastikowe obcasy. Do tego dodała złoty, błyszczący makijaż oczu i loki tzw. beach waves. Musimy przyznać, że wyglądała naprawdę seksownie! A kogo Gigi Hadid zaprosiła na swoje 23. urodziny?

Urodziny Gigi Hadid ZDJĘCIA

Gigi Hadid w drodze na imprezę urodzinową, została sfotografowana w towarzystwie młodszej siostry, Belli Hadid, która miała na sobie suknię z motywem zwierzęcym i złotymi kwiatami. Suknia pochodzi z kolekcji Diora z 2000 roku - w końcu wszyscy znamy zamiłowanie Belli Hadid do stylu vintage.

Na imprezę urodzinową Gigi Hadid zostały zaproszone jej koleżanki modelki oraz rodzina. Pojawili się m.in. Olivia Culpo, rodzice Gigi - Yolanda Foster i Mohamed Hadid, Martha Hunt, Anwar Hadid, Lily Aldridge, Joan Smalls i Hailey Baldwin. Zabrakło jednak byłego chłopaka Gigi Hadid, Zayna Malika, z którym modelka rozstała się miesiąc temu.

Zdjęcia z imprezy urodzinowej Gigi Hadid obejrzycie w naszej GALERII -->