Gigi Hadid przyznaje, że inspiruje ją wszystko, co dzieje się dookoła - światło, kolory, energia. Zanim została modelką uprawiała wyczynową jazdę konną i była kapitanem szkolnej drużyny siatkówki. Sportowe doświadczenie, ducha walki i energię płynącą z aktywności zawarła w projektach Reebok x Gigi Hadid oraz w promującej kolekcję kampanii. Swoimi działaniami chce zachęcać wszystkich do przeżywania własnej przygody i odkrywania dzikiej i nieokiełznanej sfery, która jest w każdym z nas. Modelka odnosi się do poczucia wolności, obcowania z naturą, patrzenia w niebo i odczuwania nieograniczonej przestrzeni. 

Kolekcja Reebok x Gigi Hadid

Kolekcja Gigi Hadid x Reebok jest skierowana do tych, którzy chcą wyznaczać własne szlaki, inspirując się mocnymi trendami w stylu lat 90. Wszystkie projekty wyróżnia wykorzystanie nowoczesnej technologii i oryginalnej kolorystyki, która odzwierciedla miłość Gigi do natury - kolory pustyni i błękit dominują obok ponadczasowej bieli i czerni.

W kolekcji znalazły się uniwersalne elementy odzieży funkcyjnej - spodnie i bluzy dresowe, kamizelki z kieszeniami i biustonosze na jedno ramię. Wyróżniającym się elementem Reebok x Gigi Hadid jest nowy model buta DMX 2k Zip z oryginalną konstrukcją zamka błyskawicznego. 

Kolekcja jest dostępna w sprzedaży od 24 października 2019 roku.

Zdjęcia kolekcji obejrzycie w naszej GALERII.