Gigi Hadid x Reebok - czyli tradycja w nowoczesnym wydaniu. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie i kultowa sportowa marka łączą siły. Reebok i Gigi Hadid, wieloletnia ambasadorka marki, stworzyli unikatową, kapsułową kolekcję dostępną w sprzedaży już od 5 lutego. Kolekcja to połączenie korzeni marki i podejścia supermodelki do mody i sportu. Jako że Gigi Hadid w przeszłości trenowała siatkówkę oraz jazdę konną, temat sportu jest jej niezwykle bliski i tworząc kolekcję, świetnie odnalazła się w roli projektantki odzieży treningowej.

Kolekcja Reebok x Gigi Hadid

Ubrania z kolekcji Gigi Hadid x Reebok charakteryzują się kolorowymi, odważnymi paskami inspirowanymi latami 90. Również w sesji zdjęciowej, starano się przedstawić zarówno modelkę, jak i ubrania w unikatowy sposób. Z jednej strony jest to kolorowy ukłon w stronę dzieciństwa, a z drugiej spojrzenie w stronę dorosłości i sukcesów Gigi związanych ze światem mody. Dodatkowo, Hadid ma na sobie nowy model butów Aztrek Double, czyli odświeżoną wersję klasyków z lat 90.

Zdjęcia oraz wszystkie modele z kolekcji wraz z cenami obejrzycie w galerii --->

Kolekcję Reebok Classic x Gigi Hadid można kupić na stronie Reebok.pl oraz u innych sprzedawców detalicznych na całym świecie.