Po raz pierwszy w historii perfekcyjne połączenie technologii i doświadczenia Gillette Venus ze specjalistyczną wiedzą i recepturą Olay zapewnia, że każdy Twój ruch zachwyca i przyciąga uwagę. A wszystko to za sprawą idealnie gładkiej i bosko pięknej skóry Twoich nóg.  Wiedząc, że wyglądasz jak bogini, będziesz mogła rozbłysnąć i poczuć, że wszystko jest możliwe.

Idealne dopasowanie

Zawrotne  tempo życia w dzisiejszych czasach wymaga od każdej z nas ciągłej gotowości do stawienia czoła każdemu wyzwaniu, nie pozostawiając wiele czasu na przygotowania. Musimy godzić ze sobą wiele obowiązków i dbać o to, by wszystkie wykonywać najlepiej, jak to tylko możliwe. W pogoni za doskonałością ciężko znaleźć chwilę dla siebie i dać ukojenie zmysłom, a tym samym poczuć się zadbaną i pewną siebie. Aby poczuć się jak prawdziwa bogini, każda kobieta potrzebuje równowagi wynikającej z idealnego połączenia różnych sytuacji z naszego codziennego życia. To one składają się na idealny obraz tego, o czym marzymy. Bo gdy tylko poczujemy się pewnie w swojej skórze, zaczną się dziać magiczne rzeczy.

Pozwól sobie na luksus i idealną pielęgnację

Rozpieszczanie swojego ciała i zmysłów to najlepszy sposób na to, by odnaleźć swoją wewnętrzną boginię. Dzięki perfekcyjnemu połączeniu technologii pięciu ostrzy Gillette Venus z ekspertyzą Olay w dziedzinie pielęgnacji skóry, otrzymujesz idealnie gładkie i lśniące nogi, a co za tym idzie pewność siebie potrzebną do tego, by oczarować cały świat.

Maszynka Gillette Venus&Olay to kompleksowy produkt zapewniający Twojej skórze troskliwą opiekę godną prawdziwej bogini. I to wszystko w mgnieniu oka oraz w maksymalnie uproszczonej formie. Dzięki systemowi pięciu blisko połączonych ze sobą ostrzy oraz wbudowanym paskom żelu, zawierającym nawilżającą formułę Olay, golenie jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne. Nie potrzeba dodatkowych kosmetyków. Wystarczy zwilżyć maszynkę, a nawilżające paski żelu zaczną uwalniać substancje zmiękczające, pielęgnujące i zapewniające maszynce odpowiedni poślizg po skórze.
Odżywcze substancje, zawarte w nawilżających paskach Olay, to:
•    Gliceryna – naturalna substancja nawilżająca, która uzupełnia poziom wilgoci w skórze,
•    Wazelina – chroni, zachowuje odpowiedni stopień nawilżenia i nadaje skórze zdrowy blask,
•    Masło kokum – masło roślinne z rodziny, do której należą również masło kakaowe i masło shea. Masła roślinne są powszechnie używane w kremach, ponieważ szybko się wchłaniają i posiadają silne właściwości zmiękczające oraz nawilżające.
Żel do golenia Gillette Venus&Olay to dodatkowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Wzbogacony o odżywcze masło shea zmiękcza i wygładza skórę sprawiając, że po goleniu pozostaje idealnie nawilżona i piękna.

Czego pragną kobiety?

Aby sprostać potrzebom kobiet, Venus światowy lider w dziedzinie golenia, podjął współpracę z Olay – światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji skóry, aby stworzyć nową, wspaniałą maszynkę, która ułatwia golenie oraz poprawia stopień nawilżenia skóry, aby każda kobieta mogła osiągnąć skórę godną prawdziwej bogini.
Jak wynika z przeprowadzonego przez Venus badania, 60% kobiet przyznaje, że golenie wiąże się dla nich z obawą o skórę i dolegliwości, takie jak sucha skóra, podrażnienia, zadraśnięcia i skaleczenia. Dodatkowo dla 82% kobiet poważny problem stanowi suchość skóry po goleniu. W związku z tym najbardziej zależy im na wyjątkowo gładkiej i pięknej skórze.
Przeprowadzona na skalę ogólnoświatową ankieta Venus wykazała, że polki definiują boską skórę jako gładką (87%), której chce się dotykać (85%) oraz zdrową (61%), przy czym aż 87% kobiet uważa golenie za kluczowy sposób osiągnięcia skóry godnej bogini.

Linia Gillette Venus&Olay jest dostępna w sklepach w całej Polsce. Fenomen marki polega na tym, że każdy wkład Venus pasuje do dowolnej maszynki. Rekomendowana cena detaliczna maszynki Venus&Olay z jednym wymiennym wkładem wynosi 56,99 PLN, a zestaw czterech zapasowych wkładów ok. 94, 99 PLN.

Polki po raz pierwszy mają okazję przetestować najnowszą maszynkę i żel w słynnym na całym świecie pudełku GLOSSYBOX, które jest dostarczane prosto do domu, gdzie wygodnie można wypróbować zawarte w nim produkty kosmetyczne. Kilkaset Klientek GLOSSYBOX, mogło zamówić maszynkę i żel przez stronę www.glossybox.pl i  wypróbować nową Gillette Venus&Olay, zanim trafiła ona do sklepów. Połączenie precyzji Gillette i eksperckiej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji OLAY, okazało się być doskonałym rozwiązaniem dla wymagającej kobiecej skóry.