Tomasz Działowy, bo tak naprawdę nazywa się Gimper, to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. A od niedawna także prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjny uczestnik 9. sezonu "Tańca z Gwiazdami" w Telewizji Polsat. Czym zajmuje się na co dzień? O co chodziło w skandalach z jego udziałem? Garść najważniejszych informacji na temat Tomasza "Gimpera" Działowego do sprawdzenia już teraz poniżej.

Kim jest Gimper?

Tomasz Działowy przyszedł na świat 17 kwietnia 1994 roku w Kołobrzegu. Swój kanał na YouTube założył w 2011 roku i od tamtego czasu jego filmy uzyskały już ponad 400 mln wyświetleń. Swoją przygodę z internetem Gimper rozpoczął od publikowania nagrań wideo poświęconym grom. Na początku tworzył nagranie wideo poświęconych grom. Od 2017 roku prowadzi swój własny internetowy talk-show o nazwie "Lekko nie będzie". Jego drugą wielką pasją jest muzyka. W 2014 roku własnym sumptem wydał swoją debiutancką płytę o nazwie "Jeden". 

Gimper - skandale i afery

Gimper to youtuber, który przez długi czas wzbudzał skrajne emocje wśród internautów i innych twórców. Najczęściej powtarzające się zarzuty pod jego adresem dotyczyły używania wulgarnego języka w filmach, których odbiorcami były w dużej części dzieci. Gimper słynął też z poniżania innych, często nieletnich osób. 

Jedna z największych afer z udziałem Gimpera dotyczyła innego vlogera, Atora (Krzysztofa Woźniaka). Youtuber pozwał Gimpera do sądu, oskarżając go o pomówienia i niszczenie dobrego mienia. Począwszy od 2017 roku styl twórczości Gimpera uległa jednak drastycznej zmianie. Twórca przestał przeklinać oraz wprowadził w swoich filmach oznaczenia wiekowe 16+. Wzrosła też wartość merytoryczna jego nagrań. 

Zobacz zdjęcia Gimpera i Natalii Głębockiej z "Tańca z Gwiazdami 9" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Mazur - kim jest niewidoma uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?