Od Met Gali 2017 nie mówi się o nikim innym. Gisele Bundchen i Tom Brady nie odrywali od siebie rąk! Zakochani byli tak pochłonięci sobą, że zdawali się nie zauważać fotoreporterów. Para jest ze sobą od 2006 roku, ale niewielu wróżyło im wspólną przyszłość.  Ona spotykała sięz Leonardo DiCaprio oraz z serwerem Kellym Slaterem. Dziś z Tomem Bradym tworzą jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Poznajcie historię ich miłości.

Ona do niedawna najbardziej zapracowana modelka na świecie, on rozchwytywany futbolista. Mimo to udało im się stworzyć zgodną i normalną rodzinę. Od początku ich związek budził jednak kontrowersję. Para poznała się na wakacjach w 2006 roku na jednej z imprez, którą organizowali ich wspólni znajomi. Tom Brady był wówczas w związku z aktorką Bridget Moynahan. Między nim a modelką od razu zaiskrzyło, ale Gisele zapierała się, że facet zajęty przez inną kobietę jest dla niej jak gej: „Po co odbijać komuś partnera, skoro na świecie jest tylko wolnych mężczyzn?” wyznała w jednym z wywiadów.

Szybko zmieniła zdanie, gdy Tom Brady zostawił swoją ówczesną partnerkę ciężarną Bridget.  On nie miał wątpliwości z kim chce założyć rodzinę. Zostawił aktorkę, ale obiecał, że zrobi wszystko, by ich dziecku niczego nie zabrakło. Sama Bridget nie najlepiej zniosła rozstanie – będąc w ciąży próbowała się odchudzać (chcąc dorównać figurze modelki), po porodzie wpadła w depresję, a w mediach narzekała na Gisele „złodziejkę mężczyzn”.

ZOBACZ: MET GALA 2017 oto najpiękniejsze pary na Met Gali 2017. Zobacz, kto się pojawił!

Sprawa załagodziła się w 2009 roku, gdy w lutym Gisele Budchen i Tom Brady wzięli ślub – już nie było wątpliwości, że nie wróci do Biriget. Była partnerka Toma Brady’ego i Gisele postanowiły się pogodzić, a dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. Pod koniec 2009 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Gisele Budchen, syn Benjamin. W grudniu 2012 roku para po raz kolejny została rodzicami. Na świat przyszła córeczka, Vivian. Gisele i Brigit często się odwiedzają - Gisele opiekuje się synem Brigit( ze związku z Tomem Bradym), Johnem, a Birigit chętnie sprawuje opiekę nad Benjaminem i Vivian.

Gisele Budnchen i Tom Brady są ze sobą od ponad dziesięciu lat, a wciąż nie odrywają od siebie oczu. Potwierdzają to nie tylko ich czułe zdjęcia na Instagramie czy Facebooku, ale także wielkie galowe wyjścia. Takim przykładem może być ostatnia Met Gala 2017, na której para wręcz nie odrywała od siebie rąk! Zobaczcie w naszej galerii, wspólne zdjecia Gisele Bunchen i Toma Brady'ego!