W zdrowym ciele zdrowy duch! To powiedzenie idealnie pasuje do osobowości brazylijskiej topmodelki. O ducha dba uprawiając medytację i jogę. Dla ciała nie ma nic lepszego niż codzienna porcja ćwiczeń rozciągających. Uzależniona od ruchu Gisele gra ponadto w siatkówkę, surfuje, pływa, jeździ konno. Do tego przestrzega diety opartej na owocach i warzywach, nie odmawiając sobie przy tym smakołyków, ale unikając tłuszczu i cukru. Restrykcyjna dieta? To nie dla niej. Modelka nienawidzi odmawiać sobie przyjemności, twierdzi, że frustracja to uczucie całkowicie jej obce.

Świadoma pielęgnacja

Gisele ma szczęście, że urodziła się w Brazylii. Jej skóra ma zawsze piękny, lekko opalony odcień i naturalnie zdrowy wygląd. Aby ją chronić, po każdej sesji zdjęciowej usuwa makijaż przy pomocy mleczka Bioderma, a następnie dodatkowo zmywa twarz wodą. Jej sekret? Częsta zmiana kosmetyków, tak, aby skóra nie zdążyła się do nich przyzwyczaić. Używa też produktów bio do nawilżania: do twarzy olejku jojoba, do ciała – kokosowego. Gisele myje włosy codziennie szamponem Kérastase. Raz w roku farbuje włosy na blond, aby ożywić swój naturalny kolor.

Delikatny makijaż

Podstawa to: tusz do rzęs Dior Show, kredka Victoria's Secret i balsam do ust Aromessence marki Decleor. I to wszystko. Giselle uwielbia też kosmetyki do makijażu Giorgio Armani, które odkryła podczas pobytu w Paryżu. Szczególnie przypadł jej do gustu tusz do rzęs i błyszczyk Maestro Gloss Brilliant. Jej motto: jak najmniej makijażu. Używa podkładu Fluide Embellisseur No. 3, od Armaniego. Włosy w artystycznym nieładzie i delikatny makijaż – taką Gisele kochamy!