"Dziewczyny z Dubaju" to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych w Polsce. Choć premiera produkcji o seksaferze z polskimi celebrytkami i modelkami zaplanowana jest dopiero na początek 2021 roku, to twórcy już teraz umiejętnie podgrzewają atmosferę wokół filmu. Doda, czyli producentka obrazu, zaprezentowała właśnie na Instagramie aktora, który w "Dziewczynach z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej wcieli się w główną postać męską. Okazuje się, że wybór padł na 35-letniego Włocha, Giulio Berrutiego.

ZOBACZ: "Dziewczyny z Dubaju" - data premiery, obsada, fabuła, opis

Giulio Berruti - kim jest aktor z "Dziewczyn z Dubaju"?

Giulio Berruti urodził się 27 września 1984 roku w Rzymie. Początkowo swoją przyszłość wiązał ze stomatologią. Po ukończeniu studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym, podczas których dorabiał sobie jako model, kontynuował naukę i w 2015 roku uzyskał nawet tytuł specjalisty ortodoncji.

Na dużym ekranie zadebiutował już w wieku 19 lat. Zagrał epizod w kręconej we Włoszech hollywoodzkiej produkcji "Lizzie McGuire" z Hilary Duff. Z kolei w 2011 roku pojawił się u boku Seleny Gomez w przygodowej komedii romantycznej "Monte Carlo", gdzie wcielił się w postać księcia Domenico da Silvano. Sporą rozpoznawalność poza granicami ojczyzny dała mu także rola w brytyjskim musicalu "Walking on sunshine".

Zdecydowanie najwięcej nowych fanek przystojnemu Włochowi przybyło jednak dopiero po niedawnym występie w filmie "Piekło Gabriela" (oryg. "Gabriel's Inferno) na podstawie bestsellera o tym samym tytule. Romantyczny erotyk autorstwa anonimowego autora, który ukrywa się pod pseudonimem Sylvain Reynard, porównywany jest do "50 twarzy Greya" i podobnie jak powieść E.L. James powstał początkowo jako fanfik "Zmierzchu" Stephanie Meyer.

Myślicie, że Włoch podbije serca polskich widzów swoją rolą w "Dziewczynach z Dubaju"?

Zobacz seksowne zdjęcia Giulio Berrutiego już teraz w naszej GALERII.