Godfrey Gao nie żyje. Ta tragiczna wiadomość, która przyszła z Chin, zaskoczyła fanów aktora na całym świecie. Gao w Państwie Środka miał wziąć udział w chińskim reality show "Chance Me”. Niestety podczas nagrywania programu były model zasłabł i stracił przytomność. Sprawdź, co wiemy o jego życiu prywatnym oraz jaka była przyczyna jego śmierci.

Kim był Godfrey Gao? 

Godfrey Gao sławę zawdzięczał filmowej adaptacji" Dary Anioła: Miasto Kości”, gdzie wcielił się w rolę Magnusa Bane’a. Później grywał w innych mniejszych produkcjach. Gao zajmował się także dubbingiem. Swój głos podłożył między innymi pod postać Kena w znanym filmie dla dzieci „Toy Story 3”. Jednak przed karierą aktorską, 35-latek próbował swoich sił w modelingu. Pomógł mu w tym niewątpliwe jego wysoki wzrost. Tajwańczyk, który w wieku 9 lat przeniósł się z rodzicami do Kanady, mierzył ponad 190 centymetrów. Dzięki idealnym predyspozycjom, Gao stał się pierwszym azjatyckim modelem pracującym dla marki Louis Vuitton. Wielokrotnie bywał na okładkach prestiżowych magazynów modowych w Azji.

Godfrey Gao nie żyje – przyczyny śmierci

Godfrey Gao zmarł na planie kręconego w Chinach reality show "Chase Me”. Program, który polega na rywalizacji dwóch zespołów w konkurencjach sportowych wymaga od uczestników olbrzymiego wysiłku. Po wielu godzinach nagrywania show, gwiazdor zasłabł i stracił przytomność. Według wstępnych zeznań świadków zdarzenia, Gao w trakcie wyścigu nagle zwolnił i padł na ziemie. Producenci natychmiast wezwali pogotowie, które zabrało wschodzącą gwiazdę azjatyckiego kina do szpitala. Po trzech godzinach walki o życie, lekarze stwierdzili śmierć aktora z powodu ataku serca.

SPRAWDŹ: Goo Hara nie żyje. Gwiazda K-Popu miała 28 lat. Jaka była przyczyna jej śmierci?