"Gogglebox. Przed telewizorem" to obok "Królowych życia" najchętniej oglądany program wśród widzów stacji TTV. Reality show, które jest oparte na brytyjskim formacie, zadebiutowało na antenie sześć lat temu i od razu zdobył ogromną sympatię publiczności, tak samo jako uczestnicy programu. Niestety, jak informuje stacja, w obecnie emitowanym sezonie zabraknie jednego z czołowych duetów. 

Sandra i Krzysztof odchodzą z "Gogglebox"

Z programem "Gogglebox. Przed telewizorem" żegnają się Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie, którzy zadebiutowali na wizji w trzecim sezonie show. O swojej decyzji pochodzące z Rudy Śląskiej małżeństwo poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych TTV. 

- W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. :) Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie. Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie! Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie! - czytamy w oświadczeniu Sandry i Krzysztofa, którzy często komentowali wybrane produkcje telewizyjne u boku swojej córeczki Zuzi. 

Będzie Wam brakować zabawnych tekstów Zagrodników?

Premierowe odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 22:00.

ZOBACZ TEŻ: Edyta z "Królowych życia" przeżyła osobistą tragedię. Koleżanka Dagmary straciła dziecko