Sylwia Bomba urodziła! Bohaterka popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz pierwszy została matką. Dziecko gwiazdy stacji telewizyjnej TTV przyszło na świat w poniedziałek, 10 grudnia. Uwielbiana przez widzów za swoje poczucie humoru i swobodny styl bycia Sylwia jeszcze tego samego dnia zdradziła płeć i imię swojego nowo narodzonego dziecka na Instagramie. Dzięki temu wiemy, że komentatorka "Gogglebox" urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Antonina.

- Dzisiaj 10.12.2018 o godzinie 2:00 w nocy w szpitalu im. Św Rodziny przyszła na świat nasza córeczka Antosia. 3965 gram, 53 cm, 10/10 oraz gęstwina czarnych włosków. Dziękuje wspaniałej położnej Pani Annie za bardzo sprawne przeprowadzenie porodu siłami natury - napisała Sylwia Bomba na Instagramie.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba urodziła się w 1987 roku. Ukończyła studia o specjalności fotografia na Łódzkiej Szkole Filmowej. Popularność zdobytą w emitowanym od 2014 roku w TTV programie "Gogglebox. Przed telewizorem" umiejętnie wykorzystuje w sieci. Jej profil na Instagramie (@sylwiabomba) obserwuje już ponad 230 tys. użytkowników serwisu.

Zobacz pierwsze zdjęcie dziecka Sylwii Bomby oraz jej fotografie z okresu ciąży w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: PANI BASIA Z "GOGGLEBOX" zginęła w tragicznych okolicznościach