Goldie Hawn była jedną z gwiazd, które mimo braku nominacji i tak pokazała się na niedzielnej gali rozdania Złotych Globów. Aktorka pojawiła się tam jednak nie bez powodu. Gwiazda wręczała nagrodę w kategorii Najlepszy aktor w komedii lub musicalu (zwyciężył Ryan Gosling). Jej obecność nie umknęła fotoreporterom mimo że od 2002 roku nie zagrała w żadnym filmie! Nie zmienia to faktu, że wciąż budzi olbrzymie zainteresowanie, choćby swoimi odważnymi stylizacjami i wyglądem twarzy, która przeszła niejedną już operację plastyczną.

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Nagrody rozdane! "La La Land" zgarnął aż 7 statuetek!

Matka Kate Hudson przygotowuje się podobno do swojego wielkiego come-backu. Już w tym maju ma odbyć się premiera filmu Snatched”, w którym 71-letnia aktorka zagra matkę Amy Schumer. To właśnie z nią Goldie Hawn wystąpiła na scenie, wręczając statuetkę Złotego Globu.

Trailer filmu Snatchedobejrzysz poniżej: 

 

Goldie Hawn zachwycała jednak nie tylko podczas gali, lecz także na czerwonym dywanie. Gwiazda kina lat 80. i 90. wybrała dla siebie czarną, długą do ziemi suknię z cekinów, która eksponowała jej ramiona i dekolt. Czy na pewno był to dobry wybór?

Przyznacie, że kreacja Prabala Gurunga, którą nosiła Goldie, była dość odważnym wyborem jak na kobietę, która ma 71 lat?!

POLECAMY: ZŁOTE GLOBY 2017 Meryl Streep dziękując za nagrodę skrytykowała Donalda Trumpa

Czy po jej wyglądzie domyślilibyście się, że Hawn ma tyle lat w swojej metryce?

Trzyma się równie dobrze jak Jane Fonda? Cała stylizacja Goldie w naszej GALERII!