Fani K-popu z całego świata znów są pogrążeni w żałobie. Nie żyje Goo Hara. Piosenkarka i aktorka zmarła 24 listopada. Popularna artystka miała zaledwie 28 lat. Jak donoszą zagraniczne media, martwe ciało Goo Hary zalazła policja w niedzielę w jej domu w Korei Południowej. Lokalne służby na razie nie podały oficjalnej przyczyny śmierci gwiazdy. Okoliczności zgonu są w tym momencie nadal przedmiotem śledztwa. Warto jednak dodać, że Goo Hara w maju tego roku podobno próbowała odebrać sobie życie. Po tej nieudanej próbie samobójczej miała potem na jakiś czas trafić do szpitala. Gwiazda K-popu miała sobie nie radzić ze swoim byłym chłopakiem, który rzekomo próbował ją szantażować, grożąc, że opublikuje ich sekstaśmę.

Kim była Goo Hara?

Goo Ha-ra, bo tak właściwie nazywała się zmarła gwiazda, przyszła na świat 13 stycznia 1991 roku w mieście Gwangju w Korei Południowej. Sławę zdobyła jako członkini popularnego girlsbandu o nazwie Kara. Można ją także było oglądać w telewizyjnym dramacie "City Hunter" z 2011 roku. Jako solowa wokalistka zadebiutowała w 2015 roku, gdy wydała minialbum "Alohara (Can You Feel It?)". Jej ostatni singiel z 2019 roku nosi tytuł "Midnight Queen".

Odejście Goo Hary to już druga nagła śmierć gwiazd koreańskiego popu w ostatnim czasie. W połowie października informowaliśmy was o śmierci Sulli, która zmarła w wieku 25 lat.

Zobacz zdjęcia Goo Hary możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Sulli nie żyje. Kim była młoda gwiazda K-popu?