Koniec spekulacji dotyczących nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Przez niemal 3 miesiące plotkowano, kto pojawi się na parkiecie w tanecznym show. Mówiło się m.in. o Mikołaju Roznerskim, Pawle Domagale czy Andrzeju Wronie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Roznerski, Bojarska-Ferenc, Ciachorowski, Gorczyca Czy pojawią się jesienią w Tańcu z Gwiazdami? Znamy odpowiedź!

W końcu wszystko stało się jasne. Już 2 września w Polsacie rozpocznie się 6 edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. O Kryształową Kulę i pieniądze powalczy 11 nowych gwiazd, wśród nich pojawi się również kilka nowych twarzy wśród tancerzy. Przypomnijmy, że z udziału w kolejnej edycji show zrezygnowała m.in. Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko oraz Nina Tyrka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska o powodach odejścia z Tańca z gwiazdami: Potrzebuję nowych wyzwań [WYWIAD]

W programie wystąpią: aktorka Karolina Gorczyca i Żora Korolyov, lider i wokalista chóru Sound' n' Grace Kamil Mokrzycki w parze Waleriją Żurawlewą, aktorka Urszula Dębska i nowy w show Wojtek Jeschke, wokalista i showman Sławomir oraz po raz pierwszy Magdalena Molęda, aktor Robert Wabich i Hanna Żudziewicz, aktorka Olga Kalicka i Rafał Maserak, aktorka Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment,  aktor Tomasz Ciachorowski w parze z Natalią Głębocką, dziennikarka i pierwsza telewizyjna gwiazda fitness w Polsce Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański, młody aktor Adam Zdrójkowski i debiutująca w show Wiktoria Omyła, królowa kabaretu i aktorka Ewa Błachnio oraz Jacke Jeschke.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mariola Bojarska-Ferenc tak trenuje do Tańca z gwiazdami. Wiemy, kto został jej partnerem [ZDJĘCIA]

Zobaczcie w naszej galerii wszystkie pary jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami” w obiektywie Krzysztofa Opalińskiego.