Gordon Ramsay został ojcem! Znany kucharz i jego żona, Tana Ramsay, powitali na świecie swoje piąte dziecko. Majątek Ramsay'a szacuje się na 38 milionów dolarów, co czyni go najlepiej zarabiającym szefem kuchni świata. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki prowadzeniu kontrowersyjnego programu "Hell's Kitchen". Chociaż kucharz kojarzy się widzom głównie ze swojego ciętego języka i ogromnej charyzmy, prywatnie jest bardzo ciepłym i rodzinnym mężczyzną. Od lat jest żonaty z tą samą kobietą, z którą ma już gromadkę dzieci: córki, Megan i Matildę oraz bliźnięta, Holly i Jacka, a wczoraj dołączył do nich nowo narodzony synek. Jak para dała mu na imię?

Gordon Ramsay został ojcem!

Syn Gordona Ramsaya i jego żony Tany, otrzymał imiona Oscar James. Co ciekawe, od razu po narodzinach, szczęśliwi rodzice postanowili założyć mu konto na Instagramie. Chłopca obserwuje już kilkanaście tysięcy osób.

"Po trzech nagrodach BAFTA i jednej Emmy... wreszcie zdobyliśmy Oscara. Poznajcie Oscara Jamesa Ramsay'a, który urodził się dziś o 12.58, w porze lunchu" - napisał szef kuchni na Instagramie, ogłaszając jednocześnie, że został ojcem.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia Gordona Ramsay'a z rodziną w naszej GALERII -->