Trzeci dzień Top od the Top Sopot Festival 2018 to przede wszystkim gratka dla fanów dobrego polskiego popu. W czwartek, 16 sierpnia na ogromnej scenie w Operze Leśnej swoje największe przeboje, a także wielkie hity z poprzednich edycji festiwalu prezentują tacy popularni artyści, jak Edyta Górniak we wzruszającym hołdzie dla zmarłej dziś "Królowej Soulu" - Arethy Franklin z piosenką "(You Make Me Feel) Like A Natural Woman", Andrzej Piaseczny, Kasia Kowalska, Varius Manx & Kasia StankiewiczNatalia Szroeder i Big Cyc. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru jest jednak zespół Bajm, świętujący hucznie w tym roku 40-lecie działalności na polskiej scenie muzycznej. Już wcześniej udało nam się dowiedzieć, że Beata Kozidrak przygotowała na występ w Sopocie wyjątkową, składającą się z aż pięciu części kreacji projektu Patrycji Kujawy.

Cała jest ręcznie wyszywana. Jedną z części ręcznie pomalowałam w tekst jednej z piosenek - zdradziła nam projektantka. W roli prowadzących: Grażyna Torbicka i Olivier Janiak oraz Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer.

Gwiazdy Sopot Top of the Top 2018 - dzień 3

Zobacz zdjęcia gwiazd z trzeciego i ostatniego już dnia Top of the Top Sopot Festival 2018 już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: BEATA KOZIDRAK na Sopot Top of the Top w 5-częściowej kreacji [ZDJĘCIA]