"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w końcu powraca na antenę po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W trzecim odcinku 13. edycji show Polsatu nie lada gratka czeka fanów Gosi Andrzejewicz i Mariah Carey. Polska wokalistka z pomocą charakteryzatorów wcieliła się bowiem w amerykańską diwę i zaprezentowała na żywo jeden z największych przebojów w jej karierze - "Without You".

Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey

- Coś co normalnie wokalista zaśpiewałby w 4, 8 nutach ona śpiewa w 18 - mówi Maciej Dowbor. - Jak ona śpiewa to wydaje się to tak proste, banalne, właściwie żadnego wysiłku na jej twarzy nie widać - opowiada piosenkarka.

Podczas prób do występu Gosia Andrzejewicz szybko przekonała się jednak, że "Without You" to niezwykle trudny utwór, nawet dla doświadczonej wokalistki.

Czy udało się jej wyjść z tego wyzwania obronną ręką? O tym przekonamy się już w sobotę 5 września o godz. 21:55 podczas premierowej emisji 3. odcinka nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jeśli już nie możecie się doczekać, to fragment występu Gosi Andrzejewicz w roli Mariah Carey możecie obejrzeć u nas teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania. Mocno schudła i zmieniła fryzurę [ZDJĘCIA]