Gosia Andrzejewicz jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Piosenkarka w ciągu zaledwie trzech miesięcy schudła 12 kg i straciła w pasie aż 14 cm. To jednak nie wszystko. Autorka hitów "Pozwól żyć" i "Słowa" zdecydowała się także na nową fryzurę - krótkie i bardzo jasne włosy. Artystka po raz pierwszy zaprezentowała swój nowy wizerunek w środę, 6 listopada, na gali finałowej wyborów Mistera Polski 2019 w warszawskim Teatrze Capitol. Dodajmy, że Gosia Andrzejewicz kolejny rok z rzędu zasiadła w jury konkursu. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentowała się tam naprawdę rewelacyjnie. Zobaczcie efekty jej spektakularnej metamorfozy już teraz w naszej GALERII.

Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę

Gosia Andrzejewicz nie ukrywa, że tak szybką utratę wagi zawdzięcza w znacznie większym stopniu intensywnym treningom z trenerem personalnym niż diecie odchudzającej.

- Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele. Poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki. Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami. To dopiero początek. cdn - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Udało nam się dowiedzieć, że Gosia Andrzejewicz będzie miała wkrótce świetną okazję, aby w pełnej krasie pochwalić się swoją nową sylwetką. Razem ze swoim przyjacielem, Norbertem Dąbkiem, wylatuje bowiem na wakacje do ciepłych krajów. Fani już nie mogą się doczekać zdjęć piosenkarki w bikini.

Zdjęcia Gosi Andrzejewicz z gali finałowej Mister Polski możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Adele przeszła metamorfozę. Tak szczupła jeszcze nie była! [ZDJĘCIA]