Dorota Goldpoint w swojej najnowszej kolekcji „Pragnienie Wolności” stawia na kobiecość, również w rozmiarze XL, co zaprezentowała jedna z modelek i co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem gości. Pokaz zaszczyciły swoją obecnością między takie gwiazdy jak: Grażyna Szapołowska, która jest twarzą obecnej kampanii Doroty, Alicja Węgorzewska, Alicja Resich-Modlińska, Laura Samojłowicz, Ewa Bukowska, Bożena Dykiel, Ewa Pacuła, Ilona Felicjańska, Ola Ciupa, Anna Popek i Anna Iberszer. Stylizacje do pokazu przygotował Tomasz Jacyków a muzykę - Tomasz Butowtt. 

Gwiazdy na pokazie Doroty Goldpoint „Pragnienie Wolności”

A co o pokazie sądziły przybyłe na niego gwiazdy? Zobaczcie, co powiedziały o zaprezentowanych kreacjach:

„Dorota Goldpoint tworzy modę dla kobiet, które cenią sobie luksus i lubią otaczać się pięknymi przedmiotami." - przyznał Tomasz Jacyków, który stylizował modelki.

"Dorota podarowała mi przepiękną suknię z letniej kolekcji, która zrobiła furorę podczas moich wakacji w Nowym Jorku. Z dumą mówiłam, że jej autorką jest polska projektantka. Na dzisiejszy wieczór również przygotowała coś specjalnego. Fantastycznie skrojony żakiet z mieszanki jedwabiu i lnu, który świetnie się nosi." - dodała Olga Kalicka.

ZDJĘCIA GWIAZD z pokazu Doroty Goldpoint „Pragnienie Wolności” znajdziecie w naszej GALERII---> Która z nich prezentowała się na nim najlepiej?