Grażyna Szapołowska wychodzi za mąż! I to już po raz czwarty! Pierwszy raz Szapołowska wzięła ślub jako 22-latka. Wówczas wyszła za Marka Lewandowskiego. To małżeństwo nie należało jednak do udanych i już po roku aktorka była już rozwódką. Jako 26-latka miała jednak kolejnego męża, Andrzeja Jungowskiego, z którym doczekała się córki Kasi. To małżeństwo jednak też nie przetrwało próby czasu. Trzecim mężem Grażyny Szapołowskiej był Paweł Potoroczyn. Aktorka miała 40 lat, a Paweł, wydawca, o osiem mniej. Oczarował ją, prosząc o rękę już drugiego dnia znajomości. Potorczyn był światowcem, zabierał Szapołowską regularnie do Los Angeles, gdzie został konsulem. W roli żony dyplomaty Grażyna wytrzymała jednak tylko siedem lat. Czy małżeństwo Szapołowskiej i Eryka Stępniewskiego przetrwa dłużej?

ZOBACZ: GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA pochwaliła się smukłą sylwetką na wakacjach. 63-letnia gwiazda jest w świetnej formie!

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski biorą ślub!

W 2002 roku Szapołowska na dobre ustatkowała się u boku Eryka Stępniewskiego, z którym, jak deklaruje, chce spędzić resztę życia. Co więcej, gwiazda zaczęła już nawet planować ślub ze swoim wieloletnim partnerem! 64-letnia Szapołowska długo omijała temat kolejnego zamążpójścia. Jak doniósł jednak niedawno dziennik Fakt, aktorka zaczęła dopuszczać do siebie takie rozwiązanie:

„Podczas jednego ze wspaniałych i pełnych upojnych chwil wyjazdów zaczęliśmy myśleć o ślubie. Dojrzeliśmy. Gdzie i kiedy? Jeszcze nie wiemy. Na pewno już do tego szybciej niż dalej…” – wyznała w tabloidzie Szapołowska.

Grażyna Szapołowska czwarty raz wyjdzie za mąż

Choć Szapołowska nie zdradziła szczegółów dotyczących planowanej ceremonii, to jednak dziennikarze Faktu utrzymują, że aktorka planuje ślub ze Stępniewskim na dzikiej plaży, a cała ceremonia ma się odbyć już w przyszłym roku! Te donosy potwierdził dwutygodnik "Show".

Czy te spekulacje okażą się prawdziwe? W końcu o przygotowaniach do ślubu Szapołowksiej i Stępniewskiego mówiło się już w 2008 roku! Wówczas informatorzy donosili mediom, że uroczystość odbędzie się we Francji. Ale jednak do niej nie doszło. Ostatnio plotkowano nawet, że Szapołowska i Stępniewski się rozstali. A tu nagle - informacja o ślubie! Jak więc będzie teraz? Już nie możemy się doczekać relacji ze ślubu Grażyny Szapołowskiej i Eryka Stępniewskiego na plaży!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentują się przyszli małżonkowie!