Gwiazdą nowej "Gali" jest Grażyna Szapołowska. Numer ukaże się w dniu wręczenia Róż Gali, 19 listopada. Z tej okazji postanowiliśmy zaprosić na okładkę niezwykłą kobietę. Szapołowska, czyli jedna z najwybitniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek, opowiedziała w wywiadzie o swoim życiu u boku ukochanego, Eryka Stępniewskiego. Okazało się, że gwiazda, która przez dekady słynęła z pewności siebie, seksapilu i odwagi, w rzeczywistości jest nieśmiała. Nie żyje też tak spektakularnie, jak można by pomyśleć. To wy mnie tak kreujecie! - tłumaczy, przyznając, że kocha jeść kaszankę, nosić dżinsy i bawić się z psami. Wielka dama polskiego kina zdradza "Gali" rąbka tajemnicy na temat swojego życia. Dowiedz się, jaka jest prywatnie Grażyna Szapołowska. Fragmenty wywiadu z nowego numeru publikujemy premierowo PONIŻEJ.

Grażyna Szapołowska w "Gali"

Ja chętnie żartuję, tworzę zabawne sytuacje, chociaż coraz częściej myślę, że to tylko maska. (...) Bo ja jestem tak naprawdę bardzo nieśmiała i depresyjna. Wizerunek, który mam, pozwala mi to ukryć.

Ludzie różnie reagują na mój widok. (śmiech) Kilka razy mężczyźni mi się oświadczali,  czasami ktoś całuje mnie w dłoń, obdarowuje miłym spojrzeniem, uśmiechem lub bukietem kwiatów.

Pamiętam taksówkarza, który próbował mnie komplementować i powiedział, że jestem bardzo podobna do Grażyny Szapo- łowskiej. „To ja”, odparłam. Na co on: „Taaa, chciałaby pani”.

Szapołowska po raz pierwszy powiedziała tak dużo o swoim partnerze, Eryku Stępniewskim, z którym od siedemnastu lat tworzy szczęśliwy związek:

Ja wiem, że  to jest mój jedyny przyjaciel, który zawsze powie mi prawdę. Na przykład gdy założę coś, co mu się nie podoba, zwraca mi na to uwagę. I nie przepada za moimi impulsywnymi reakcjami, czasami za bardzo wszystko przeżywam. On to czuje i też się denerwuje.

W naszym związku najważniejsze są partnerstwo oraz prawda. Nienawidzę kłamstwa, ale potrafię wybaczać. Życie jest przecież piękniejsze niż chęć zemsty.

Cały nowy wywiad z Grażyną Szapołowską przeczytasz w "Gali" już w poniedziałek. Rozmowie towarzyszy elegancka sesja zdjęciowa, jaka odbyła się w zabytkowych wnętrzach warszawskiego Hotelu Bristol