Grażyna Torbicka już niedługo poprowadzi swój nowy program w jednym z kanałów tematycznych TVN! „Grażyna Torbicka zaprasza” będzie można obejrzeć już od 7 listopada w TVN Fabuła. Na czym będzie polegał ten format? Grażyna Torbicka w kolejnych odcinkach swojego nowego programu będzie rozmawiała z zaproszonymi gośćmi o kulisach ich pracy twórczej. Z informacji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że bohaterką pierwszych trzech odcinków będzie Agnieszka Holland, a kolejnych - Małgorzata Szumowska. Wśród omówionych tematów znajdą się nie tylko najważniejsze tytuły w dorobku reżyserek, ale też praca w branży filmowej w nieco szerszym kontekście. Skąd pomysł na nowy program z Grażyną Torbicką w roli prowadzącej? Decyzję stacji dla portalu wirtualnemedia.pl skomentowała Małgorzata Jopek, szefowa TVN Fabuła:

„Program Grażyny Torbickiej jest idealnym dopełnieniem oferty naszego kanału. Będą to rozmowy inspirujące nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale również postać samej prowadzącej, która jest ekspertem w dziedzinie kinematografii.”

Grażyna Torbicka dostała swój program w TVN

Grażyna Torbicka w ostatnim czasie coraz mocniej wiązała się ze stacją TVN. Tylko w ostatnich miesiącach dziennikarka poprowadziła kilka wydarzeń organizowanych przez stację, w tym m.in. Sopot Top of The Top Festiwal, premierę pierwszego odcinka nowego serialu „Pułapka” w Kinie Iluzjon oraz specjalny wieczór Telewizji TVN podczas festiwalu filmowego w Gdyni.

Emisja pierwszego odcinka programu „Grażyna Torbicka Zaprasza” na antenie TVN Fabuła zaplanowano na środę, 7 listopada 2018 na godz. 11.00. Będziecie go oglądać? Myślicie, że po tym formacie szybko przyjdzie pora na program Grażyny Torbickiej na głównej antenie TVN? Trzymamy za to mocno kciuki!