Grażyna Torbicka dołączyła do zaszczytnego grona ambasadorek francuskiej marki L'Oreal. Twarzami koncernu są m.in. Jennifer Lopez, Irina Shayk, Blake Lively, Eva Longoria oraz Jane Fonda.Torbicka dołączyła do zagranicznych gwiazd jako pierwsza Polka. Będzie też oficjalną polską twarzą L'Oreala.

Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L’Oréal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L’Oréal Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L’Oréal Paris – powiedziała Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu L’Oréal Paris.

A jak to wyjątkowe wyróżnienie skomentowała sama Grażyna Torbicka?

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie.

Gratulujemy Grażynie Torbickiej nowej wyjątkowej funkcji!