Festiwal w Cannes 2017 trwa. Od 17 maja w Cannes trwa wielkie święto kina – 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy z udziałem największych gwiazd.Nie tylko festiwal świętuje swój jubileusz. 24 maja marka L’Oreal będzie świętować współpracę z festiwalem. Od 20 lat marka L’Oreal Pari jest sponsorem festiwalu i Oficjalnym Kreatorem Makijażudbającym o urodę największych światowych gwiazd.

Globalną ambasadorką marki z Polski jest Grażyna Torbicka. Gwiazda już zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Miała także okazję porozmawiać z inną ambasadorką marki L’Oreal, 70-letnią Susan Sarandon. Grażyna Torbicka na spotkaniu z zagraniczną aktorką miała na sobie kreację od projektantki Violi Piekut.

ZOBACZ: GRAŻYNA TORBICKA w Cannes! Dziennikarka przeprowadziła wywiad z Susan Sarandon [ZDJĘCIA]

Grażyna Torbicka w Cannes

Jak się okazuje Grażyna Torbicka w Cannes będzie miała na sobie w większości kreacje od Violi Piekut. Przypomnijmy, że dziennikarka jutrzejszego dnia będzie świętować również swoje urodziny. Wiek Grażyny Torbickiej nie jest tajemnicą. Choć patrząc na jej zdjęcia nikt nie powiedziałby, że Torbicka jutro skończy 58 lat. Nic więc dziwnego, że marka L'Oreal wybrała właśnie ją na ambasadorkę.

Tym razem Grażyna Torbicka w Cannes zaprezentuje się właśnie kreacjach Violi Piekut.Pzypomnijmy, że Viola Piekut specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych sukien ślubnych (w 2014 roku została okrzyknięta najlepszym projektantem). Gwiazdy chętnie sięgają po kreacje jej autorstwa również na czerwony dywan. Głównie są to dopasowane garnitury i suknie podkreślające figurę. 

Więcej o CANNES 2017 przeczytacie tutaj>>

Projektantka ujawnia rąbka tajemnicy, zdradzając na jakie stylizacje z jej kolekcji zdecydowała się Grażyna Torbicka. Zobaczcie w naszej galerii stylizacje dziennikarki!