Grażyna Torbicka mimo upływu kolejnych lat wciąż zachwyca urodą i sylwetką. Jest jak wino - im starsza, tym piękniejsza. W rozmowie z magazynem "Na żywo" wieloletnia prowadząca program kulturalny "Kocham Kino" opowiedziała, jak to robi, że zawsze wygląda perfekcyjnie. Co ciekawe, swoją idealną figurę prezenterka nie zawdzięcza ani katorżniczym treningom, ani specjalnym dietom. 

CZYTAJ TEŻ: Grażyna Torbicka opowiedziała "Gali", jak poznała męża: "Po prostu nam się udało"

Jaki jest sekret urody Grażyny Torbickiej?

- Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem. Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików - wyznaje dyrektor artystyczna Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi".

Torbicka, która w kwietniu obchodziła 61. urodziny, wyznała na łamach tygodnika, że nie jest zwolenniczką jakichkolwiek diet, jednak zwraca uwagę na ilość spożywanych posiłków.

- Zwracam natomiast uwagę na ilość porcji na talerzu. Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru.

ZOBACZ TAKŻE: Sposoby na płaski brzuch bez ćwiczeń. Czy to możliwe?